AKTUALITY A ČLÁNKY
INFORMACE A PROGRAM
PŘIHLÁŠKY
SERVIS A MÉDIA

Datum vytvoření

8. 3. 2017, 18:29:00

Poslední úprava

9. 3. 2017, 19:36:47

Období článku

8. 3. 2017

Rubrika

Aktuality a články


Stav ubytovacích kapacit k 8. březnu

V současnosti lze konstatovat, že většina lůžek v Bučovicích je už obsazená. I přes počáteční dohodu bohužel někteří poskytovatelé (zejména levnějšího) ubytování využili pořádání Posledního puchýře a zvýšený zájem o ubytovací služby především pro svůj byznys. A lůžka bez našeho vědomí obsadili jinými skupinami.

Momentálně jsou s jistotou ještě volná místa v hotelu Arkáda (25 míst převážně v dvoulůžkových pokojích), ve kterém jsme dohodli puchýřovskou cenu, která se pohybuje na úrovni zhruba poloviny toho, jaké ceny jsou v hotelu běžně obvyklé. Pro získání této ceny je však opravdu nutné dodržet přihlašovací postup a získat nejdřív příslušný variabilní symbol. Pokud při objednání využijete některý ze slevových portálů, hotel vám opravdu nemůže garantovat nižší cenu, než tu portálovou!

Jako alternativu můžeme doporučit ubytování v nedalekém Slavkově. Je zde ideální vlakové spojení (každou hodinu, jízda cca 10 minu) a navíc předpokládáme zřízení kyvadlové dopravy pro hlavní srazové dny (minimálně pátek večer + sobota). Hned u vlakového nádraží je Hotel Florian (telefon na recepci 734 575 571).

Jako naprostou fámu pak musíme označit zvěsti, že je obsazené ubytování ve třídách, protože přihlášky, které nám zatím účastníci Posledního puchýře poslali, se týkaly především ubytování na lůžkách. Zatím se (krom jednotlivců) přihlásily dvě skupiny, takže tříd je určitě dostatek!


logo Klubu českých turistů           logo města Bučovice           logo DSO Ždánický les a Politaví
logo Jihomoravského kraje           logo Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje
logo Hotel Arkáda           logo Pivovar Slavkov           logo Rustico apartmány v Bučovicích a ždánicích
logo Muzea Vyškovska           logo Gymnázia a obchodní akademie Bučovice           logo Oborová zdravotní pojišťovna           logo Lesy ČR
logo Sportuj s námi | Česká unie sportu           logo Silák Franta           logo JKZ Bučovice           logo Autoservis Dašovský
Tools Bučovice           Spolek elegantních dam           Sun invent
design a skripty Ing. Roman Volek, © 2016—2023
web je generován aplikací OGMIAS, poslední aktualizace obsahu stránky 23. 10. 2017, 14:05:11