AKTUALITY A ČLÁNKY
INFORMACE A PROGRAM
PŘIHLÁŠKY
SERVIS A MÉDIA

Datum vytvoření

4. 7. 2017, 20:25:00

Poslední úprava

4. 7. 2017, 20:28:04

Období článku

4. 7. 2017

Rubrika

Aktuality a články


Zájezd číslo je plně 4 obsazený

Určitě si mnozí všimli, že pár dní nejde vybrat v elektronické přihlášce zájezd č. 4, a to ani jako náhradní. Páteční autobusový zájezd číslo 4 na Hanácké Slovácko už má totiž obsazenou plnou kapacitu včetně několika náhradníků. Vzhledem k náplni tohoto zájezdu (návštěva běžně nepřístupného objektu a degustace ve vinném sklepě) není možné i přes velký zájem přidat další autobus. Děkujeme za pochopení.

Současně s tím byly také upraveny excelovské přihlášky, kde jsme přidali krátkou poznámku. Pokud v hromadné přihlášce uvedete jako hlavní zájezd na Hanácké Slovácko, bude tako volba nahrazena hodnotou z náhradního zájezdu a náhradní zájezd vynulován. Pokud zájezd č. 4 vyberete jako náhradní, bude sice tato hodnota ponechána, ale vzhledem k převisu zájmu a už i dřívějším požadavkům na zájezd č. 4 jako náhradní se tím sami připravíte o možnost vybrat si svůj náhradní zájezd (protože na 4 se nedostanete a pak už to bude tím pádem na nás, kde bude volno – samozřejmě souhlasit s tím nemusíte).

Na klasickém puchýřovském zvadle, které je ke stažení na našich stránkách, jsme zájezd č. 4 také vyškrtli z hlavní nabídky, co se týče volby jako náhradního zájezdu, platí od nás stejné upozornění jako v případě excelovských přihlášek.

Zvadlo pro tisk jsme také obohatili o aktuální kontakty na ubytovací zařízení v okolí, protože ta bučovická už jsou obsazená a tudíž jsou kontakty na ně zbytečné.

Na ostatních zájezdech zatím volná místa jsou a pokud to bude jen trochu možné, budeme se v případě dostatečného zájmu účastníků snažit aspoň na některé z nich vypravit i druhý autobus.


logo Klubu českých turistů           logo města Bučovice           logo DSO Ždánický les a Politaví
logo Jihomoravského kraje           logo Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje
logo Hotel Arkáda           logo Pivovar Slavkov           logo Rustico apartmány v Bučovicích a ždánicích
logo Muzea Vyškovska           logo Gymnázia a obchodní akademie Bučovice           logo Oborová zdravotní pojišťovna           logo Lesy ČR
logo Sportuj s námi | Česká unie sportu           logo Silák Franta           logo JKZ Bučovice           logo Autoservis Dašovský
Tools Bučovice           Spolek elegantních dam           Sun invent
design a skripty Ing. Roman Volek, © 2016—2023
web je generován aplikací OGMIAS, poslední aktualizace obsahu stránky 23. 10. 2017, 14:05:11