AKTUALITY A ČLÁNKY
INFORMACE A PROGRAM
PŘIHLÁŠKY
SERVIS A MÉDIA

Za posledním puchýřem 2017 – účastníci

(seznam je seřazený abecedně podle příjmení; poslední zpracovaný výpis ze dne 31. 8. 2017)



JménoBydliště
1. Jaroslava Břízová Havlíčkův Brod
2.Zuzana Altmanová Praha 10
3.Maxime André Praha 5 - Preslova
4.Zuzana André Talán Praha 5 - Preslova
5.Anna Andrýsková Břidličná
6.Marta Baláková Nový Bor
7.Stanislav Barák Rudice
8.Soňa Baráková Rudice
9.Hana Bártová Čáslav
10.Zdeňka Bekrová Nová Paka 50901
11.Josef Benda Vyškov na Moravě
12.Ivo Berčuk Dolní Poustevna
13.Hana Bíková Lomnice n.Popelkou
14.Ing. Jan Blabol 142 00 Praha
15.Alena Boháčová Petřvald u Karviné
16.Ing. Miroslav BOHATA Praha 5
17.Jarmila BOHATOVÁ Praha 5
18.Miroslav Böhm Lanškroun
19.Daniela Brandnerová České Budějovice
20.Hana Brisudová Jilemnice
21.Jana Bucharová Lomnice n.Popelkou
22.Ing. Oldřich Buřič Plzeň
23.Věra Buřičová Plzeň
24.Olga Cieslarová 735 31 Bohumín
25.Ing. Josef Crha Krnsko
26.Ing. Jaroslava Crhová Krnsko
27.Vladimíra Černá 695 01 Hodonín
28.Helena Čeřovská Praha 4
29.Vilém Červenka 338 43 Mirošov
30.JOSEF ČIGELSKÝ KARVINÁ RÁJ
31.Libuše Dluhá Ostrava-Hrabůvka
32.MUDr. Darja Dobšíková Brno
33.Jaroslav Dolejší kladno
34.Ludmila Dombrovská 735 53 Dolní Lutyně
35.Květoslava Drdová Litvínov
36.Josef Duben Dobruška
37.Ing. Josef Duben, CSc. Čelákovice
38.Romana Dubnová Dobruška
39.Pavel Ejem Valašské Meziříčí
40.Ladislav Fajgl Jablonné nad Orlicí
41.Dimitris Farcalas Ústí nad Labem
42.Helga Farcalasová Ústí nad Labem
43.Ing. Karel Festa České Budějovice
44.Iveta Fialová Vizovice
45.Vladimír Fidler Praha 4
46.Eva Fidlerová Praha 4
47.Tomáš Filka Jilemnice
48.Vlasta FIRSTOVÁ Liberec 5
49.Josef Formánek Velká Bystřice
50.RNDr. Jan Franců Brno
51.Werner Friedrich Cheb
52.JUDr. Michal Fulka Sady nad Torysou
53.Ing. Tomáš Gandel Dolany nad Vltavou
54.JOSEF GLOS RADIM U JIČÍNA
55.Jaroslav Gottvald Kotvrdovice
56.Ludmila Grossmannová 742 35 Odry
57.Vlastimil Grus Hradec Králové
58.Marie Grusová Hradec Králové
59.Milan Halouzka Lázně Bělohrad
60.karel Hanousek Krásná Lípa
61.Karel Hanzal Klimkovice
62.Jaroslava Hanzlíčková Chodov
63.Jiří Havel Praha 10
64.Jan HAVLÍČEK JABLONEC NAD JIZEROU
65.MUDr. Vladimír Henzl Praha 4
66.Helena Henzlová Praha 4
67.Marek Himl Praha
68.Marie Hlaváčková Beroun
69.Vladimír Hlávek Bratislava
70.Ladislav Hojgr Valašské Meziříčí
71.Anna Holešová 735 01 Bohumín
72.Jarmila Holešová Břidličná
73.Přemysl Homolka Rumburk
74.Oldřich Horák Ostroměř
75.Štěpán Horák Mladá Boleslav
76.Ivana Horakova Nachod 54701
77.Ludmila Horňáčková Břidličná
78.Jitka Horská Plzeň
79.Libuše Horská Tachov
80.Jiří Horský Tachov
81.Anton Horváth Bratislava
82.Ing Blanka Hrušková Praha
83.Eva Hrušková Vodochody
84.Jan Hučík Vsetín
85.Josef Hypius Dohalice
86.Marie Hypiusová Dohalice
87.Marie Jablůnková Břidličná
88.Anna Jacková Břidličná
89.Monika Janáčková Praha 10
90.Jiří Jelínek Nový Bor
91.Vlasta Jirousková Teplice
92.Jaroslav Jonák Sobíňov
93.Irena Jonášová Kladno 1
94.Josef Jungling Olomouc
95.Ing. Erika Kabrhelová Dolní Radechová
96.Ing. Petr Kachel Vizovice
97.Jan Kada Lanškroun
98.Jaroslav Kalina 792 01 Bruntál
99.Václav Kaňka Nýrsko
100.ing. Josef Karafiat Nový Bor
101.Jozef Karovič Bratislava
102.Pavla Kindelmannová Plzeň
103.Jana Kirschnerová Tanvald
104.Anna Kistanová Břidličná
105.Miluše Kleinová Brno
106.Rostislav Klemeš Olomouc
107.Iveta Klemešová Olomouc
108.Lubomír Knoll Velká Bystřice
109.Miroslav Knotek Mladá Boleslav
110.Jiří Kočí Havlíčkův Brod
111.Jana Kodeříková Benešov u Semil
112.Ing. Jiří Kohout Lanškroun
113.Oto Konigsmark Stod
114.Josef Kopeček Přerov
115.Alois Kosík Kotvrdovice
116.Ilona Kosíková Kotvrdovice
117.Ing. Vladislav Košuta Brno
118.Yvona Kotyzová Praha 8
119.Zuzana Kourková Praha 3
120.Jiřina Kováčová 712 00 Ostrava
121.Jana Kováříková Bohuslavice
122.Marta Krátká Lanškroun
123.Karel Krejčí Kotvrdovice
124.Miluše Krejčí Kotvrdovice
125.Marie Krištiaková Břidličná
126.Oldřich Kříž Lanškroun
127.František Krmenčík Týniště nad Orlicí
128.Leontina Křtěnská Nový Bor
129.Jiří Krupička Víchová nad Jizerou
130.Alena Krupičková Víchová nad Jizerou
131.Drahomíra Krupková Nová Paka 50901
132.Lenka Krupová Jihlava
133.Martina Kubátová Praha 8
134.Arnold Kubínek 742 35 Odry
135.Hana Kulendíková Bohumín
136.Hana Kuncová Jilemnice
137.Vladimíra Kuncová Přerov 2
138.Gertrud Kvasnicová 735 51 Bohumín
139.Milan Lalák 735 81 Bohumín
140.Jarmila Laláková 735 81 Bohumín
141.Jaroslav Lanta Nachod 54701
142.Jitka Lavičková Jihlava
143.Jindřich Lehký Jablonné nad Orlicí
144.Vitezslav Lemberk Nachod 54701
145.Marcela LIŠKOVÁ Nová Paka
146.Lenka Literová Český Krumlov
147.Mgr Jana Ljubičová Vlašim
148.Vítězslav Lorenovicz Liberec 2
149.Broňa Lukáčová Lomnice nad Pop.
150.Dušan Machourek Velké Opatovice
151.Jiří Machulka Nezvěstice
152.Martin Máčel Jedovnice
153.Josef Málek Blansko
154.Libuše Málková Blansko
155.Jiří Marek Nechanice
156.Iveta Marková Praha 8
157.Miroslava Martinková Moravany
158.Pavel Mašín Mnichovo Hradiště
159.Roman Matějka Karlovy Vary
160.Alena Mautnerová Tachov
161.Aleš Mervart Dobruška
162.Ondřej Mervart Dobruška
163.Tomáš MERVART Dvůr Králové nad Labem
164.Helena Mervartová Dobruška
165.Jindřiška Měsícová 742 35 Odry
166.Ing. Ivana Miklicová 625 00 Brno
167.Jaroslava Mikolášková Jilemnice
168.Zdena Milerová Hradec Králové
169.Josef Minařík Praha 3
170.JUDr. Alois Mlčoch Praha 4
171.Jaroslav Mokrý Kotvrdovice
172.Ing. Ondřej Momut Dolany nad Vltavou
173.Kamil Motalík Moravské Budějovice
174.Irena Mullerová Břidličná
175.Rostislav Musil Suchdol
176.Jitka Musilová Krnov
177.Simona Musilová Kotvrdovice
178.Gzegorz Napieralski Wolsztyn
179.Jiří Náprstek Jilemnice
180.František Nasadil Jindřichův Hradec
181.Mgr. Dana Našincová Nový Bor
182.Jiří Našinec Nový Bor
183.Romana Navrátilová Kostelec nad Orlicí
184.Miroslav Němec kotvrdovice
185.Hana Nisserová Černilov
186.Martin Novák Beroun 5
187.Jaroslava Nováková Horní Čermná
188.Miroslava Nováková Beroun 5
189.Eva NOVOTNÁ LUŽNÁ
190.Libuše Novotná Třebíč
191.Zdenka Novotná Blansko
192.Michal NOVOTNÝ LUŽNÁ
193.Zdeněk Obst Lanškroun
194.Zdeňka Obstová Lanškroun
195.Vladimír Ondruška Milevsko
196.Dana Opočenská Jilemnice
197.Ing. Antonín Pajkr Olomouc
198.Ivana Pajkrová Olomouc
199.Kateřina Pamětická Praha 8 Bohnice
200.Emil Parent Lanškroun
201.Anna Parentová Lanškroun
202.Miroslav Patzelt 747 06 Opava
203.Josef Pavelka Olomouc
204.Vítězslav Pavlas Lanškroun
205.Marie Pavlicová Hladké Životice
206.Eva Pazderková Praha - Vršovice
207.Věnceslava Pelikánová Rakovník
208.Karel Pernica Rudice
209.Radka Pernicová Rudice
210.Josef Pilař Nová Paka 50901
211.Květuše Pinkasová 735 51 Bohumín
212.Blanka Plaváková Nová Paka 50901
213.Jiří POLÁK HOŘICE
214.Anna Polanecká Hořovice
215.Zdeňka Polanecká Hořovice
216.Jana Přivrátilová Zábřeh
217.Vladimír Prokop Postřelmov
218.Alena Pucáková Brno
219.MARIE RADILOVA 56154
220.Jaromír Raisr Jirkov
221.Marcela Raisrová Jirkov
222.Marie Rampulová Vrbno pod Pradědem
223.Tomáš RANDÁK Lomnice nad Popelkou
224.Petr Rošický Bílovice nad Svitavou
225.Hana Roubíková Hradec Králové
226.Zdeněk Rozboril 747 84 Melč
227.Ing. Pavel RYKR Dubenec
228.Pan Martin Sadovský Sněžné
229.Miloslava Sedlačíková Ostrava-Poruba
230.Jaroslav Sedlák Ostrov u Macochy
231.Jaroslava Sedláková Lanškroun
232.Ludmila Sedláková Jilemnice
233.Pavel Sehnal Rudice
234.Ludmila Sehnalová Rudice
235.Tomáš Sešín Praha 8
236.Anna Sirková Kynšperk nad Ohří
237.Jaroslav Skoták Jedovnice
238.Milana Skupienová 735 81 Bohumín
239.Jana Smetanová Jindřichův Hradec
240.Jaroslav Smudek Louny
241.MVDr. Markéta Smudková Louny
242.Miroslav Stacho 736 01 Havířov
243.Ladislav Staněk Slaný
244.Petr Staněk Slaný
245.Vlasta Staňková Kotvrdovice
246.Marta Stránská Nová Paka 50901
247.Peter Strašiftak Galanta
248.Alžběta Suková Praha 3
249.Jana Sychrovská Dobruška
250.Josef Sýkora Plzeň
251.Šárka Sýkorová Plzeň
252.Zdeněk Symon Praha 5
253.Václav Šebek Olomučany
254.Drahomír Šeuer 779 00 Olomouc
255.Kamil Ševčík Ostrov u Macochy
256.Jozef Šinágl České Budějovice
257.Eva Široká Brno
258.Yveta Šírová Mnichovo Hradiště
259.Lucie Škodová Praha 4
260.Milan Škvrna Kolín
261.Miloslava Šlesingerová Lanškroun
262.Hana Šolcová Blažovice
263.Vladimíra Šopková Brno
264.Alena ŠPAČKOVÁ MILETÍN
265.Lucie ŠPAČKOVÁ MILETÍN
266.Michaela ŠPAČKOVÁ MILETÍN
267.Blanka Špalková Praha 8
268.Marie Šrámková Liberec
269.Anna Štětinová Břidličná
270.Luděk Štros Brno
271.Alena Štrosová Brno
272.Veronika Šustrová Žďár nad Sázavou
273.Jiří Švec Ústí nad Orlicí
274.Mgr Marie Švecová Ústí nad Orlicí
275.Markéta Švecová Olomouc
276.Kateřina Táborská Mladá Boleslav
277.Ing Jiří Táborský Mladá Boleslav
278.ing. Anna Talánová Havířov
279.Jiří Teimer Nová Paka
280.Ing. Milan Tesáček Slaný
281.Ing. Růžena Teuchnerová 735 81 Bohumín
282.Otakar Tic Ústí nad Labem
283.Eliška Tomaštíková 735 81 Bohumín
284.Emil Toth Branč
285.Karel Trávník Libušín
286.Vladan Uher 348 15 Planá u Mariánských Lázní
287.Světlana Uhrová 348 15 Planá u Mariánských Lázní
288.Vlasta Václavíková 742 36 Jakubčovice nad Odrou
289.Jaroslav Vála Světlá nad Sázavou
290.Jana Valentová Jilemnice
291.Jaroslav Vaníček 56154
292.Pavla Varhaníková Jihlava
293.Karel Vesecký Plzeň
294.Květoslava Víchová Lázně Bělohrad
295.Milada Vinklářová Nová Paka 50901
296.Jaroslav Vlasák Hradec Králové
297.Ondřej Vlasák Hradec Králové
298.Marcela Vlasáková Hradec Králové
299.Jana Vlčková 742 35 Odry
300.Romana Vodvářková Krupka
301.Ing. Tereza Vodvářková Krupka
302.Ing. Blanka Voráčková Bruntál
303.Jana Vychodilová Břidličná
304.Anna Wernerová Bruntál
305.Eva WITTINGEROVÁ Vsetín
306.Petr Woller Žandov
307.Božena Zamišova Hradec Králové
308.Peter Zelman 742 35 Odry
309.Drahomíra Zelmanová 742 35 Odry
310.Erika Zlámalová Prosenice
311.Vítězslav Zlotý 747 24 Chuchelná
312.Miroslav Zmydloch Frýdek-Místek
313.Radka Zobačova Praha
314.Dana Zuzánková Jilemnice
315.Ljuba Ženíšková Hradec Králové
316.Milena Židová Praha 4


logo Klubu českých turistů           logo města Bučovice           logo DSO Ždánický les a Politaví
logo Muzea Vyškovska           logo Gymnázia a obchodní akademie Bučovice
logo Sportuj s námi | Česká unie sportu
design a skripty Ing. Roman Volek, © 2016—2017
web je generován aplikací OGMIAS, poslední aktualizace obsahu stránky 29. 7. 2017, 21:18:15